Wynajem Pokoi U Kocia noclegi w Murzasichlu, z mnóstwem atrakcji.

Murzasichle Pokoje U Kocia - nasz obiekt Murzasichle U Kocia - pokoje Murzasichle pokoje U Kocia - stołówka Murzasichle pokoje U Kocia - atrakcje

Nasza oferta.

Zapraszamy do naszego ośrodka położonego w murzasichlu na ul. Budzowej 5 "U Kocia". Murzasichle to podgórska miejscowość położona na wysokości 900 m. n.p.m. Z okien widać Giewont, całą panoramę Tatr, co ujmuje turystów, i nie pozwala zapomnieć o naszej miejscowości. Na ul. Sądelskiej w samym środku Murzasichla stoi piękny drewniany kościółek. Murzasichle to doskonała baza wypadowa na górskie szlaki turystyczne. Przystanek bus przy ośrodku. Zakopane tylko 6km. Małe Ciche z nowoczesnym wyciągiem krzesełkowym 3km. Białka Tatrzańska, Poronin - 3km. W Murzasichlu są 2 wyciągi narciarskie o różnym stopniu trudności. Mieszkańcy Murzasichla od lat kultywują tradycję Tatr i Podhala. Serdecznie Zapraszamy do Murzasichla a szczególne do naszego ośrodka "u Kocia" na ul. Budzowej. Zapraszamy turystów indywidualnych, grupy zorganizowane, wycieczki, białe i zielone szkoły grupy sportowe.

NOWA ATRAKCJA! BASEN ODKRYTY Z PODGRZEWANĄ WODĄ Do dyspozycji gości na terenie ośrodka jest siłownia, świetlica ze sprzętem nagłaśniającym ping-pong sala 70m mat do ćwiczeń judo. Wieczory można spędzić w szałasie przy grilu. Boisko do siatkówki, kosz. Blisko domu znajduje się duży teren trawiasty gdzie można grać w piłkę nożną. Parking samochodowy i autobusowy. Obiekt posiada aktualne opinie Straży Pożarnej wymagane przy wypoczynku dzieci i młodzieży.